دستگاه ایرلس کار در ارتفاع

در دنیای مدرن امروز همه چیز با سرعتی سرسام آور در حال پیشروی است، اگر می خواهید از غافله عقب نمانید باید تکنولوژی را به خدمت بگیرید. تکنولوژی به کمک انسان می آید تا در وقت،دقت، هزینه و انرژی او صرفه جویی کند. یکی از همین تکنولوژی ها دستگاه ایرلس است.

دستگاه ایرلس برقی یک تکنولوژی مدرن و به روز است که کار را برای نقاشان ساده و آسان می کند. یک ابزار کاملاً حرفه ای که کیفیت و سرعت کار را بالا می برد. ایرلس را می توان در نقاشی اتومبیل، سازه های فلزی و چوبی، فضاهای داخلی ساختمان، نمای ساختمان، کشتی و هواپیما به کار گرفت. خبر خوب این که با استفاده از ایرلس می توان طیف وسیعی از رنگ ها همچون رنگ های اکرولیک، رزینی، وینیلی، روغنی، انواع نانو، لعابی و آستر و … را پاشش کرد.

مزایای کار با دستگاه ایرلس

جالب است که بدانید سرعت پاشش رنگ با دستگاه ایرلس 4 برابر بیشتر از پیستوله و 28 برابر سریع تر از قلم مو می باشد.
حداقل میزان هدر رفتن رنگ در حین کار با این دستگاه است.
دستگاه ایرلس بر خلاف روش های سنتی نقاشی، رنگ را به صورت کاملاً یکنواخت و به صورت پودری بر روی سطح می پاشد این امر سبب می شود رنگ پرت نشود و نیازی نباشد چند لایه رنگ بر روی سطح بپاشید تا حاصل کار یکدست و بدون موج از آب در آید.
با این دستگاه می توان سقف، دیوارهای ساختمان، اتومبیل، ماشین آلات، فلز و چوب را به راحتی و بدون نیاز به نرده بان و داربست رنگ کنید.
شما در ارتفاعات بالا می توانید از دستگاه های ایرلس استفاده کنید. امکان استفاده از طیف وسیع رنگ ها را ممکن می سازد.

گروه کار در ارتفاع اورست از این دستگاه فوق العاده در پروژه های شما استفاده خواهد کرد.دستگاه ایرلس کار در ارتفاع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *