تا به حال به افرادی دقت کرده اید که بدون داربست در حال کار در ارتفاع هستند؟ افرادی که در حال شست و شوی نمای ساختمان و یا ترمیم نما مانند پیچ و رولپلاک کردن نما و یا انجام عملیات های دیگری هستند، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با کار این افراد بیشتر آشنا شوید.

کار در ارتفاع بدون داربست

چرا کار در ارتفاع بدون داربست

معمولا افراد دوست دارند تا کار های خودشون رو با سرعت بالا و با هزینه پایین انجام بدهند، پس با این حساب برای شست و شوی نمای ساختمان و یا کار های دیگر  صرف هزینه و زمان برای نصب داربست و یا کرایه وسایل دیگری مثل جرثقیل و… خیلی مناسب نیست.
پس میتوان این کار ها رو به افرادی سپرد که بدون نصب داربست اقدام به انجام پروژه میکنند تا از هزینه و زمان انجام کار بکاهیم.

چرا خود ما با طناب کار نکنیم؟

گروهی که قصد انجام خدمات کاردر ارتفاع مثل شستن نمای ساختمان، پیچ و رول پلاک ساختمان و یا خدماتی مثل رنگ کاری در ارتفاع ، ساب آجر نما و یا هر خدمت دیگری که نیاز به وسایل و تجهیزات حرفه ای را دارد باید تحت آموزش های حرفه ای قرار گرفته باشد تا بتواند با تجهیزات مخصوص اقدام به شروع کار کند، به هیچ عنوان نیروهای مبتدی توانایی انجام کار  بدون داربست را ندارند.

چه خطراتی گروه کار در ارتفاع را تهدید میکند؟

این کار برای گروه های آموزش دیده و حرفه ای اصلا امری دشوار و خطرناک به حساب نمی آید، چون که گروه تجربه انجام پروژه  های گوناگون و انجام خدمات مختلفی رو بر عهده داشتند.
اما اگر افراد عادی و آماتور قصد انجام این خدمات رو داشته باشند مسلما دچار ترس و هیجان بسیار زیاد ارتفاع خواهند شد.
با وجود موارد ذکر شده این کار برای گروه حرفه ای مثل گروه کار در ارتفاع اورست اصفهان کاری بسیارساده از کار با نصب داربست می باشد.

پس با این وجود میتوان مزایای زیر رو برای انجام پروژه بدون داربست نوشت:

صرف هزینه کمتر مثل عدم نیاز به داربست برای انجام خدمات

  • صرفه جویی در زمان و انجام سریع خدمات
  • دسترسی به ارتفاع های بسیار بلند
  • ایمنی بالاتر نسبت به نصب داربست و جرثقیل
  • عدم اشغال فضا و سد معبر پیاده رو
  • عدم وجود تجهیزات در پایان شیفت های کاری
  • تداخل کمتر با سایر فعالیت های در حال انجام
  • قدرت مانور بالا

نصب تابلو در ارتفاع بدون داربست

دستگاه ایرلس کار در ارتفاع

در دنیای مدرن امروز همه چیز با سرعتی سرسام آور در حال پیشروی است، اگر می خواهید از غافله عقب نمانید باید تکنولوژی را به خدمت بگیرید. تکنولوژی به کمک انسان می آید تا در وقت،دقت، هزینه و انرژی او صرفه جویی کند. یکی از همین تکنولوژی ها دستگاه ایرلس است.

دستگاه ایرلس برقی یک تکنولوژی مدرن و به روز است که کار را برای نقاشان ساده و آسان می کند. یک ابزار کاملاً حرفه ای که کیفیت و سرعت کار را بالا می برد. ایرلس را می توان در نقاشی اتومبیل، سازه های فلزی و چوبی، فضاهای داخلی ساختمان، نمای ساختمان، کشتی و هواپیما به کار گرفت. خبر خوب این که با استفاده از ایرلس می توان طیف وسیعی از رنگ ها همچون رنگ های اکرولیک، رزینی، وینیلی، روغنی، انواع نانو، لعابی و آستر و … را پاشش کرد.

مزایای کار با دستگاه ایرلس

جالب است که بدانید سرعت پاشش رنگ با دستگاه ایرلس 4 برابر بیشتر از پیستوله و 28 برابر سریع تر از قلم مو می باشد.
حداقل میزان هدر رفتن رنگ در حین کار با این دستگاه است.
دستگاه ایرلس بر خلاف روش های سنتی نقاشی، رنگ را به صورت کاملاً یکنواخت و به صورت پودری بر روی سطح می پاشد این امر سبب می شود رنگ پرت نشود و نیازی نباشد چند لایه رنگ بر روی سطح بپاشید تا حاصل کار یکدست و بدون موج از آب در آید.
با این دستگاه می توان سقف، دیوارهای ساختمان، اتومبیل، ماشین آلات، فلز و چوب را به راحتی و بدون نیاز به نرده بان و داربست رنگ کنید.
شما در ارتفاعات بالا می توانید از دستگاه های ایرلس استفاده کنید. امکان استفاده از طیف وسیع رنگ ها را ممکن می سازد.

گروه کار در ارتفاع اورست از این دستگاه فوق العاده در پروژه های شما استفاده خواهد کرد.دستگاه ایرلس کار در ارتفاع