نانو عایق کاری

نانو عایق کاری

نانو عایق رطوبتی یکی از شیوه های جدیدی است که به منظور عایق کاری در بسیاری از شرایط به کار میرود. نانو عایق کاری به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد بیش از همیشه برای مشتریان محبوب شده است . نانو عایق رطوبتی در عین حال که به راحتی انجام می شود ، برای محیط زیست ضرر ندارد و بسیار به صرفه تر است .

ویژگی های نانو عایق کاری

 1.  مقاومت بالا در برابر سرما و گرما
 2.  مقاومت در برابر عوامل جوی و شرایط آب و هوایی
 3.  محافظت در برابر اشعه UV خورشید
 4.  انعطاف پذیری بالا
 5.  اجرای سریع و آسان
 6.  قیمت مناسب نسبت به دیگر انواع عایق کاری همچون ایزوگام و …
 7.  امکان اجرا روی سطح مختلف همچون آسفالت ، سطوح بتنی ، سنگ و موزاییک و …
 8.  سازگار با محیط زیست
 9.  خشک شدن سریع
 10.  بافت یکدست بدون درز و شکستگی
 11.  عمر طولانی حداقل 15 سال

موارد استفاده از نانو عایق رطوبتی

نانو عایق کاری با توجه به اینکه ویژگی های زیادی دارد که آن را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای عایق کاری می کند در موارد مختلفی کاربرد دارد و از این جهت می تواند رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند.

 1.  بام های سیمانی، آسفالت و …
 2.  ورق های گالوانیزه
 3.  نمای ساختمان و دیوارهایی که در معرض شرایط جوی قرار دارند
 4.  کف سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و …
 5.  اطراف کانال های آب، استخر ها و …
 6.  سقف سوله ، کانکس و ….

چرا باید از نانو عایق کاری استفاده کنیم ؟

سرعت رشد علم و تکنولوژی به حدی است که توانسته به راحتی در مدت زمان کمی زندگی روزمره افراد را تحت تاثیر قرار دهد و در جهت آسان تر کردن آن گامی ارزشمند بردارد. تکنولوژی نانو یکی از این پیشرفت هاست که تاکنون توانسته محصولات ارزنده ای را به جهانیان ارائه دهد.

البته صنعت ساختمان سازی نیز از جمله صنایعی است که توانسته از دستاوردهای تکنولوژی نانو بهره ببرد که یکی از آن ها نانو عایق کاری است . در گذشته به طور معمول عایق کاری به شکل ایزوگام و یا قیرگونی انجام می شد که معایب خاص خود را داشت که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

معایب عایق کاری سنتی

 1.  نیاز به گذشت زمان 28 تا 30 روزه پس از اجرای بتن و دیگر ملات برای عایق کاری
 2.  نیاز به اجرای پرایمر
 3.  عدم قابلیت اجرا برای سطوح زیرین
 4.  امکان پاره شدن
 5.  عدم چسبندگی به سطوح زیرین
 6.  عدم مقاومت در شرایط جوی خاص
 7.  عدم مقاومت بالا در برابر نور خورشید

عایق کاری نانو در واقع نوعی از عایق کاری است که در عین داشتن مزایای بیشمار ضد زنگ و خوردگی است و شما می توانید به عنوان یک ضد زنگ نیز از آن استفاده کنید. علاوه بر این برای اجرای نانو عایق رطوبتی نیازی به از بین بردن عایق های پیشین نیست بلکه شما میتوانید به راحتی آن را روی دیگر عایق ها ایجاد کنید.

نانو عایق های رطوبتی در تنوع بالایی تولید می شوند که همین امر باعث می شود در هر سطحی بدون نگرانی از بتوانید از آن استفاده کنید. همچنین این نوع عایق کاری آنتی باکتریال است و مانع از رشد قارچ و کپک می شود. این عایق کاری قابل شستشو است و نیازی به نگرانی در این رابطه نیست.

خاصیت چسبندگی بالای نانو عایق های آن ها را تبدیل به انتخابی مناسب برای تمامی شرایط و سطوح کرده است. که می توان آن ها را در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها به کار برد. استفاده از این عایق کاری بسیار آسان است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

نانو عایق کاری نمای ساختمان

چرا باید از نانو عایق رطوبتی برای نمای خارجی ساختمان استفاده کنیم ؟ نمای ساختمان یکی از بخش های مهم ساختمان است و اولین چشم اندازی است که از ساختمان به چشم می آید به همین دلیل توجه به آن اهمیت ویژه ای دارد.
به دلیل قرارگیری نمای ساختمان در معرض شرایط جوی مانند باران و خورشید عایق کاری آن از اهمیت بالایی برخوردار است. عایق کاری نانو علاوه بر انکه هیچ آسیبی به زیبایی بصری نمای ساختمان وارد نمی کند بلکه آن را از آسیب هایی که به صورت طبیعی و به دلیل شرایط جوی ایجاد می شود مصون می دارد.
به طور معمول برای عایق کاری نمای ساختمان نیاز به استفاده از داربست و دیگر تجهیزاتی است که هزینه بر و زمان بر هستند، اما شرکت کار در ارتفاع اورست با استفاده از تجهیزات مناسب و تکنولوژی پیشرفته برای کار در ارتفاع در کمترین زمان و با قیمت بسیار مناسب عایق کاری نمای ساختمان و دیگر سازه هایی که در ارتفاعات قرار دارند را انجام می دهد.

شرکت کار در ارتفاع اورست با تکیه بر نیروی متخصص و مجرب ، تکنولوژی پیشرفته برای صعود و فرود و تجهیزات پیشرفته در کنار شماست تا پروژه های شما در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام شود.